Rreth nesh

Ne dyqanin tone online, ofrojme Lule Natyrale, Kompozime Lulesh, Buqeta, Arusha dhe Dekore te ndryshem. Ofrojme Buqeta dhe Kompozime Unike ose i realizojme ato sipas deshires tuaj me lule natyrale te fresketa dhe plote arome, gjithashtu rregullojme makina nusesh, kujdesemi per cdo detaj per diten tuaj me te rendesishme Organizojme surpriza per evente te ndryshme si: Ditelindje,Fejesa dhe Festa te ndryshme, kudo ne Shqiperi.

Stafi Yne eshte nje staf profesionistesh te cilet kane mbi 20 vjet eksperience ne treg. Lule Natyrale ështe një Dyqan Lulesh në Tirane  dhe ju ofron shumëllojshmeri te luleve ne vazo,buqeta dhe kompozimeve. Pasioni për lulet na ben me të përkushtuar që të japim më të mirën për ju dhe të dashurit tuaj.

Shërbim delivery ne kohe rekord

Lule Natyrale

BUQETE LULESH

 • Buqete me Trendafila

  BUQETE LULE DHE DHURATA PËR TË GJITHA RASTET🌹

  🎈 Ditëlindje
  🎊 Përvjetor
  🎉 Fejese
  💒 Dasma
  🤝 Ofertë paqeje
  🎁 Dhuratë surprizë
 • Dergesa Surprize

  Surprizoni te dashurit tuaj ne formen me te bukur ❤️ Le te krijojme se bashku momente dhe emocione te paharrueshme 😊
 • Geraldine Roses

  🟢 Për porosi konktaktoni :
  📲 WhatsApp - 0685559910
  🛵 Dërgesa në Tiranë (8:00-22:00)

  ☎️ 0685559910
  🔸️ @lulenatyrale_
  🔸️ @lori_event

  📍 Tirane, Albania